לעצב את הדמיון: הסיפור המרגש של המעצבת הגרפית

ליאת שינדלר, יועצת מיתוג, עבדה כמעצבת גרפית, אך בשל דיכאון היא נאלצה לעזוב את עבודתה ולסגור עסק חברתי שהקימה. עד שהגיע הטוויסט ששינה לה את החיים

Family Guide - תוגן שיווקי - בשיתוף יוזמה דרך הלב

התמודדות עם מגבלה נפשית יכולה לעצור את מסלול החיים שתכננו עבור עצמנו. היסודות עליהם כל אדם נשען כמו יחסים עם אנשים ומקור הפרנסה מתערערים ופעמים רבות יש לחשב את המסלול מחדש.

ארגון יוזמה דרך הלב שמטרתו להביא לשינוי חברתי וכלכלי במעמדם של אנשים עם מוגבלות, מעניק שירותי שיקום תעסוקתי ייחודיים באמצעות מגוון תכניות ומסלולים. אחת התכניות הינה תכנית 'יוזמה' המציעה מסלול ליווי אישי ועסקי המיועד לכל מי שמעוניין לבחון או שכבר החל בהפעלת מיזם, עסק, שרות כפרילנס.

בשוק העבודה של היום יש דרישה גוברת לעסקים קטנים ועצמאיים שיכולים לספק שירותים חיצוניים במגוון רחב של תחומי התמחות. למעשה, כמעט כל הכשרה תעסוקתית ואפילו תחביב יכולים להפוך למקור הכנסה מכובד ויציב.

ליאת שינדלר, יועצת מיתוג גרפית ולקוחה של תכנית 'יוזמה', מספרת כי כבר בתחילת הקריירה המקצועית היא עבדה כמעצבת גרפית, אך בשל דיכאון היא נאלצה לעזוב את עבודתה ולסגור עסק חברתי שהקימה. במהלך טיפוליה השונים היא הגישה באמצעות עובדים סוציאליים בקשה לסל שיקום שדרכו הגיעה ליוזמה דרך הלב.

כבר בתחילת הדרך הייתה לליאת מוטיבציה לשפר את המצב ולהחזיר לעצמה את החוסן וגם את אהבתה למקצוע. עם הצטרפותה של ליאת לשירות של יוזמה דרך הלב, הוצמד לה מאמן עסקי שיקומי שמלווה אותה על פי צרכיה האישיים והמקצועיים.

יחד הם הבינו את רצונותיה וכוחותיה ובנו תכנית עסקית ושיקומית. לאחר פחות משנה, ליאת חזרה לספק שירותי עיצוב ומיתוג במסגרת עצמאית ומספרת כי היה חשוב לה לבנות מסגרת גמישה בה היא מגשימה את עצמה ומממשת את אהבתה למקצוע.

לפרטים נוספים לחצו כאן